Soylu Metal Hurda ve Geri dönüşüm olarak 20 yıllık bilgi, birikim ve deneyim ile İstanbul'da başlamış olduğumuz Geri Dönüşüm faaliyetlerine Tekirdağ ilinde de devam etmekteyiz. Başta Tekirdağ ve İstanbul olmak üzere Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı Lüleburgaz, Kırklareli ve Edirne bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Gün geçtikçe büyüyyen firmamız artık tüm hurda, metal ve geri dönüşüm işleriniz için hizmet vermektedir. Öncelikli olarak müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak faaliyet göstermekteyiz. Firmamız kadrosunda işinde uzman çalışları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Şehir içi ve şehir dışına gerçekleşecek tüm hurda işlemleri için hizmet vermekteyiz. Atık Metal, Alüminyum, Bakır, Prinç(Sarı), Çinko, Krom ve her türde Kablo alımı yapmaktayız.

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. Günden güne gelişen altyapımız ile daha fazla insana ulaşarak geri dönüşüm oranını daha fazla artırarak çevreye daha fazla katlı sağlıyoruz. Sizde tüm hurda işleriniz için bizlere iletişim numaralarımızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Firmamızın öncelikli hedefi sektöründe edindiği yeri uzun yıllar korumak, kendine ve çevresine sürekli fayda sağlayabilmektir

Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır.

 

Hizmet verdiğimiz bölgeler;
* Tekirdağ (Çorlu, Çerkezköy, Muratlı, Şarköy, Kapaklı, Organize, Saray, Velimeşe, Veliköy, Kızılpınar, Kumbağ, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Ulaş, Ergene, Marmaracık, Vakıflar, Misinli, Avşa Adası, Karaağaç)

* Edirne (Havsa, Keşan, Uzunköprü, Enez, Süloğlu, İpsala)

* Kırklareli (Babaeski, Lüleburgaz, Kıyıköy, Vize, Büyükkarıştıran, Ahmetbey, Pınarhisar, İğneada, Kıyıköy)

* Çanakkale (Gelibolu, Ezine, Biga, Çan, Lapseki, Eceabat, Ayvacık, Marmara Adası, Gökçeada, Bozcaada)

* İstanbul (Çatalca, Silivri, Selimpaşa, Kumburgaz, Ortaköy, Büyükkılıçlı, Beyciler, Çantaköy, Değirmenköy, Kınalı, Esenyurt, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Akçaburgaz, Bahçeşehir, Arnavutköy, Gaziosmanpaşa, Esenler, Ömerli, Bayrampaşa, Topkapı, Başakşehir, İkitelli, Halkalı, Güneşli, Mahmutbey, Bağcılar, İstoç, Bahçelievler, Gebze, Beykoz, Eyüp, Fatih, Güngören, Pendik, Maltepe, Kartal, Tuzla, Sarıyer, Sultangazi, Şile, Kurtköy, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu)

 

SOYLU METAL GERİ DÖNÜŞÜM - BAYRAM SOYLU  +(90) 535 222 22 75